Kursy językowe

Ty jesteś głównym bohaterem spotkań w UKL Dr Speaker. Dlatego angażujesz się w zajęcia.

UKL Dr Speaker  prowadzi kursy języka angielskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy ogólne i konwersacyjne, a także specjalistyczne – dla profesjonalistów zainteresowanych kursami języka branżowego.

Zajęcia odbywają się zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej, w siedzibie Twojej firmy, w Twoim domu, online lub u nas w UKL Dr Speaker Warszawie przy ul. Długiej (Metro Ratusz Arsenał). Zapraszamy też na intensywne kursy wyjazdowe.

Prowadzimy również kursy innych języków obcych. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci kurs odpowiadający potrzebom Twojej firmy i Twoim własnym w wybranym języku.

Specjalistyczne kursy języka branżowego

Oferujemy specjalistyczne kursy języka angielskiego w szczególności dla branży medycznej, technicznej, finansowej, IT oraz angielski w biznesie.

Z uwagi na specyfikę tych kursów i potrzeb naszych klientów, program kursów jest opracowywany indywidualnie. Może obejmować wyłącznie pracę nad specyficznymi umiejętnościami klienta (w tym profesjonalnej prezentacji, redagowania tekstów, uwarunkowań  komunikacji z kontrahentem w kulturze anglosaskiej).

Wszystkie kursy prowadzone są przez lektorów z przygotowaniem metodycznym, absolwentów studiów filologicznych i lingwistycznych, a ich praca jest dodatkowo wspierana i monitorowana przez doświadczonego metodyka.

Przez cały okres trwania kursu klienci są systematycznie informowani o postępach w formie i wymiarze uzgodnionym z UKL Dr Speaker.

W zależności od potrzeb naszych klientów zajęcia organizowane są w naszej siedzibie w Warszawie przy ul Długiej (Metro Ratusz Arsenał), w siedzibie Państwa firmy lub online.

Kursy językowe online

UKL Dr Speaker prowadzi kursy językowe online. Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem platformy do prowadzenia webinarów – zapewniającej wygodne dla klienta narzędzie nauki języka – lub w innej formie uzgodnionej z Klientem.

JAK UCZYMY?

Na zajęciach mówisz głównie Ty, nie nauczyciel!  Na zajęciach koncentrujemy się na praktycznym przyswajaniu potrzebnych Ci umiejętności i słownictwa.

Ty i Twoje potrzeby są dla nas punktem wyjścia. Dobór materiałów, rodzaj i termin kursu zależą od Twoich potrzeb i celów.

Nasze spotkania odpowiadają Twoim życzeniom i zainteresowaniom. Jeśli więc potrzebujesz gramatyki, rozmawiasz o swoim życiu używając danej struktury gramatycznej.

Jest różnorodnie! Bo uczysz się wszystkimi zmysłami poprzez różne rodzaje ćwiczeń. U nas, jeśli akurat nie mówisz, to układasz językowe domino, słuchasz nagrania lub demonstrujesz coś np. przemieszczając się po pokoju.

Utrwalamy poznany materiał. Powtarzamy go w przyjemny sposób (z użyciem stworzonych przez nas narzędzi).

Realizujemy cele Twoje i Twojej organizacji, a nie takie, które nam samym wydają się wygodne. Dokładnie poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania dotyczące komunikacji – od tego zaczynamy.

Nie odpuścimy, aż z naszą pomocą pokonasz swoje opory i ograniczenia w uczeniu się.

Efektywność. Ponieważ na spotkaniach chodzi o Ciebie i Twoje korzyści językowe, zajęcia są różnorodne i angażujące, mają cel, który Ty sam(a) określasz, i nie damy za wygraną, aż go osiągniesz, jesteśmy razem skuteczni.