UNITED MEETINGS™

tu świat staje przed Tobą otworem

Przestrzeń do wzmocnienia kompetencji komunikacyjnych w poruszaniu się w międzynarodowym środowisku. Zbuduj miękkie umiejętności komunikacyjne w obcym języku, w środowisku sprzyjającym eksperymentowaniu z nowymi zachowaniami. Zyskaj pewność siebie w komunikacji z wieloma obcokrajowcami w naturalnych warunkach, która zaowocuje w twoich relacjach biznesowych. Nie musisz udawać, że wiesz, jak się odnaleźć – możesz zapewnić sobie doświadczenie, że tak jest.

Tego nie doświadczysz na sesji online 😉

W United Meetings™ chodzi – po pierwsze – o efektywną komunikację, po drugie – o dobre samopoczucie w międzynarodowym otoczeniu.

Po pierwsze, pokonujesz swoje opory komunikacyjne i doskonalisz umiejętność konwersacji w przyjaznej, międzynarodowej grupie – twarzą w twarz, po angielsku lub po polsku.

Twój trener służy Ci wsparciem cały czas. Pokaże, co możesz zrobić, by komunikować się efektywniej. Pomoże Ci przekonać się, co komunikujesz słowami, a co mową ciała.

Po drugie, chodzi o trening grupowy i uczenie się reagowania w nieprzewidzianych sytuacjach. Jaką rolę przyjmujesz w grupie, a jaką w konwersacji z jedną osobą? Czy jest Ci z tym dobrze? A jeśli nie, co możesz zrobić, żeby to zmienić?

Jeśli zechcesz, wspólnie z naszym coachem językowym zastanowicie się, jak jeszcze lepiej wykorzystać Twoje mocne strony i co zrobić w tych obszarach, które jeszcze można poprawić.

Spotkania UKL są też okazją, żeby oswoić się z różnorodnymi sposobami mówienia. Ośmielić się zainicjować kontakt i budować relację z cudzoziemcem. Zdziwisz się, ale możecie mieć dużo wspólnego!

A gdy już doświadczysz tego, że sprawnie się komunikujesz w tak zróżnicowanym środowisku, przekonasz się, że potrafisz się dogadać z każdym. To z kolei zaowocuje zwiększeniem pewności siebie w interakcjach z obcokrajowcami.